Užívajte si dobrý spánok!

Hlavné výhody matracov Vegas

Európske komponentyEurópske komponenty

Matrace Vegas vyrábame zo surovín a komponentov od popredných európskych výrobcov:

Agro (Nemecko) — výrobca pružinových blokov, ktorý na európskom trhu pôsobí viac ako 60 rokov.
Artilat (Belgicko) — výrobca latexových blokov, prítomný na trhu viac než 55 rokov.
Bodet&Horst (Nemecko) — výrobca pletenín na poťahy matracov.
Enkev (Holandsko) — dodávateľ kokosového vlákna a ďalších materiálov z prírodných vlákien.
Vita Baltic (Litva) — pobočka koncernu Vita International, výrobca elastických a viskoelastických polyuretánových pien.

Certifikáty kvalityCertifikáty kvality

Bezpečnosť a vysokú kvalitu materiálov použitých v matracoch Vegas zaručujú certifikáty:

euroLATEX — európsky certifikát kvality latexových blokov.
Oeko-Tex — osvedčenie o hygienickej bezpečnosti textílií, pružinových blokov a matracových náplní.
LGA — zaručujú vysoké funkčné vlastnosti materiálov.
ISO — medzinárodné certifikáty potvrdzujúce systematickú kontrolu kvality výrobkov, starostlivosť o životné prostredie a racionálne využívanie energie.

Záruka 20 rokovZáruka 25 rokov

V jadre matracov Vegas sú pružinové bloky, ktoré majú 25-ročnú záruku. Takáto kvalita je výsledkom mnohoročných skúseností na trhu, starostlivého výberu dodávateľov surovín a starostlivej kontroly kvality. Pružiny sú testované v súlade s EN 1957:2000 a taktiež prechádzajú testami, ktoré overujú ich spoľahlivosť v extrémnych podmienkach.

Záruka na matrace Vegas - 3 roky. V skutočnosti, ak je správne používaný, pružinový matrac vydrží mnohonásobne dlhšie vďaka vynikajúcej kvalite jeho hlavnej zložky - pružinového bloku.

Ľubovolné rozmeryĽubovolné rozmery

Matrace Vegas ponúkame v 30 štandardných veľkostiach v krokoch po 5 cm na dĺžku a 10 cm na šírku matraca. Z takého množstva veľkostí si môžete vybrať požadovaný model matraca takmer na všetky postele.

Vegas je, na rozdiel od mnohých iných výrobcov, pripravený ponúknuť aj matrace neštandardných rozmerov. Ak medzi štandardnými veľkosťami nemôžete nájsť matrace požadovanej dĺžky a šírky, odborníci Vegas sú pripravení vyrobiť matrac podľa Vami požadovaných rozmerov. Tomu predchádza výpočet výrobného času a nákladov objednávky.

Doprava zadarmoDoprava zdarma

Ako spoľahlivý a skúsený partner pre zdravý a kvalitný spánok si uvedomujeme, že veľké veci akými sú napríklad matrace či postele nie je možné prevážať osobným autom. A tak u nás za dovoz v rámci celej Slovenskej republiky neplatíte a doprava pri objednávke nad 100€ je pre vás zdarma. Pri objednaní menšieho alebo lacnejšieho tovaru v celkovej hodnote do 100€ vrátane je dodávka spoplatnená paušálnou čiastou vo výške 8€ v rámci celej SR. V prípade objednania matracov z akcie "1+1" je doprava spoplatnená čiastkou 10€.

+421 902 428 992
Navigácia