Užívajte si dobrý spánok!

Testujte matrace Vegas 111 dní bez rizika

111dni.jpg

Čo ak až doma zistím, že mi matrac nevyhovuje? Môžem matrac vrátiť, aj keď som na ňom už spal? Chcem si kúpiť kvalitný matrac, ale čo ak si nevyberiem správne?

Máme pre Vás dokonalé riešenie - testujte matrac VEGAS v pohodlí svojho domova až 111 dní.

Ak Vám nesadne, tak Vám ho vymeníme. Nový privezieme, starý odvezieme. Všetko vybavíme za Vás. Zadarmo a radi.

Ako to funguje?

Na matraci je potrebné spať minimálne 30 nocí. Ak po 30 dňoch nebudete so spaním na Vašom matraci úplne spokojní, kontaktujte nás e-mailom (info@matrace-vegas.sk) alebo telefonicky (+421 902 428 992) v lehote 111 dní od dodania a bezplatne zariadime jeho výmenu. Po obdržaní žiadosti spracujeme Vašu výmenu do 7-15 pracovných dní.

Na čo sa služba vzťahuje?

Služba „Testuj matrac 111 dní bez rizika“ sa vzťahuje výhradne na matrace značky Vegas a to konkrétne na matrace modely Comfort F5, Modern M1, Exclusive X2, Exclusive X7, Ecolatex L3 a na rozmery 80x200cm, 90x200cm, 160x200cm a 180x200cm.

Služba sa nevzťahuje na ostatné typy matracov, vankúše, postele, rošty ani iný spálňový nábytok a doplnky.

V rámci služby "Testuj matrac 111 dní bez rizika" má zákazník právo vždy len na jednu výmenu. Služba platí vždy aj v prípade, že je matrac v akcii. Služba sa nevzťahuje na matrace vypredávané z predajní alebo skladu, či už inak použité matrace.

Kedy začína plynúť skúšobná doba 111 dní?

Vaša skúšobná doba v rámci akcie „Testuj matrac 111 dní bez rizika“ začína plynúť dňom dodania matraca k Vám domov a máte 111 dní, aby ste požiadali o jeho výmenu.

Ako môžem matrac vymeniť?

Po oznámení vašej požiadavky o výmenu bude objednaný nový matrac podľa vašich prianí. Po prijatí matraca na sklad vás kontaktujeme a dohodneme si s vami termín výmeny. Následne je vyslané auto s tímom, ktorý vám nový matrac bezplatne vynesie a vrátený zabalí a odnesie do auta. Vrátený matrac musí byť v pôvodnom dobrom stave, bez škvŕn a zápachu (ako je napríklad cigaretový dym alebo zápach domácich zvierat), natrhnutí, či iných poškodení. V opačnom prípade nie je jeho výmena možná.

Zakúpený matrac môžete v rámci tejto služby 1 krát vymeniť za matrac rovnakej, vyššej alebo nižšej hodnoty.

Pri výmene matraca za drahší model Vám nový matrac pošleme hneď po doplatení cenového rozdielu. Pri výmene matraca za lacnejší model Vám rozdiel odošleme na váš účet do 7 - 15 dní od realizácie výmeny.

Počas skúšobnej lehoty Vás prosíme uchovať pôvodný obal, aby ho náš doručovací tím mohol použiť, keď bude vyzdvihovať Váš matrac.

Čo sa stane po 111 dňovej skúšobnej lehote?

Všetky matrace Vegas sú chránené zárukou 25 rokov na taštičkové jadrá, 10 rokov na latexový monolit a 36 mesiacov na ostatné komponenty.

Objednal som si zlú veľkosť

Je našou najväčšou túžbou , aby ste mali matrace, ktoré spĺňajú všetky Vaše očakávania z hľadiska pohodlia.  K tomu, aby Váš spánok bol úžasný na každej úrovni, je dôležité, aby ste si objednali správnu veľkosť matraca. Prosím, zmerajte rám svojej postele alebo platformy a uistite sa, že si objednávate správnu veľkosť. V rámci 111 dňovej skúšobnej lehoty nie je možné vymieňať matrace za iný rozmer.

Čo sa stane s vrátenými matracmi?

Všetky matrace, ktoré sa z dôvodu výmeny za iné modely vrátia späť do skladu Vegas budú použité na charitatívne účely. Matrace budú darované do domovov dôchodcov, detských domov, hospicov a podobne. Vďaka tomu matrace nestratia svoj účel, na ktorý boli vyrobené a zároveň takto pomôžete ľuďom, ktorí si kvalitné matrace nemôžu dovoliť.

Všetky výmeny tovaru podliehajú schváleniu spoločnosti VEGAS Group s.r.o.

+421 902 428 992
Navigácia