Užívajte si dobrý spánok!

O nás

Milí priatelia,

cccccteším sa, že vás môžem privítať na stránke našej rodinnej spoločnosti, ktorá je oficiálnym a jediným zástupcom VEGAS na Slovensku a v Českej republike. Ak ste sa doteraz so spoločnosťou Vegas ešte nestretli, dovoľte nám predstaviť sa.

cccccOd roku 2007, kedy sme aj u nás na Slovensku začali snívať ten najkrajší sen o nádhernom, príjemnom a efektívnom spánku už prešiel nejaký čas, máme za sebou kus cesty a určite veľa výziev aj pred sebou. Kvalita našich výrobkov je deklarovaná dôležitým ocenením MODDOM 2008 a tiež nomináciou na cenu veľtrhu Nábytok a bývanie Nitra 2013. Matrace Vegas nájdete vo viac ako 15.000 domácnostiach po celom Slovensku  (takmer 1.000 000 po celom svete). Môžete na nich relaxovať v tých najlepších hoteloch ako je Hotel Borovica**** na Štrbskom plese či Grand hotel Jasná****, prípadne len tak si prísť vyskúšať matrac do našich značkových predajní po celom Slovensku. Úspešný predaj nás posúva a zároveň vedie k zodpovednosti. Snažíme sa naše výrobky inovovať, ale zároveň nezabúdať aj na každoročné charitatívne projekty, ktoré sa stali už pravidelnosťou. Po 13 rokoch sa tak spoločnosť Vegas stáva aj na slovenskom trhu autoritou a lídrom, čo do kvality a odbornosti, čo je našim cieľom od začiatku.

cccccDlhodobou víziou spoločnosti je stať sa na Slovensku spoľahlivým, poctivým, úprimným a stálym partnerom pre všetkých, ktorí milujú pohodlný spánok a tie najkrajšie sny. Chceme preto ďalej otvárať značkové predajne, kde vieme zabezpečiť kvalitné a odborné poradenstvo pri výbere matracov.  Zároveň zaistiť maximálny servis od nákupu, cez dodanie až po konečné užívanie a pozáručné služby. Riešenie prípadných reklamácií sa snažíme rýchlo a korektne, bez zbytočných prieťahov s maximálnou ústretovosťou voči zákazníkovi. Sme jediná spoločnosť na Slovensku, ktorá detailne zverejňuje všetky informácie o svojich výrobkoch a dodávateľoch. Vo firme si nových kolegov vyberáme veľmi dôkladne, ústretovosť a odborné znalosti prispievajú k dôveryhodnosti a zároveň spokojnosti zákazníka. Slovo „rodinná“ sa napokon pretaví aj do atmosféry spoločnosti, stretnete príjemných a ochotných kolegov, pripravených riešiť vaše požiadavky na kvalitný spánok.

Verím, že sa v prostredí spoločnosti Vegas budete cítiť príjemne a pohodlne a začnete snívať ten najkrajší sen.

Prajem vám príjemný a úspešný deň.

František Pitoňák

Riaditeľ spoločnosti, VEGAS Group s.r.o., Slovensko

 

+421 902 428 992
Navigácia